W związku z zagrożeniem pojawienia się w naszym kraju koronawirusa, ale również ze zwiększoną liczbą zachorowań na grypę, dyrekcja szkoły, zwraca się do Państwa ponownie z apelem o nieprzysyłanie do szkoły dzieci przeziębionych i chorych oraz z  podwyższoną temperaturą ciała. Informujemy również ,że jeśli nie mieliście Państwo kontaktu z osobą chorą nie ma powodu do obaw.

Jeśli w ostatnim czasie mieliście Państwo kontakt z osobami powracającymi z terenów gdzie są zachorowania na koronawirusa oraz wystąpiły u Państwa lub dzieci niepokojące objawy chorobowe, prosimy o bezzwłoczny kontakt z Sanepidem i poinformowanie szkoły o zaistniałym fakcie.

Rodzice dzieci do lat 8 w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły maja prawo do zasiłku opiekuńczego.

Równocześnie proszę o zapoznanie się,  jak również zaznajomienie swojego dziecka z instrukcją skutecznego mycia rąk zamieszczonej na stronie internetowej szkoły.

Infolinia Ministerstwa Zdrowia 800 190 590

Całodobowa Infolinia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaworznie na temat koronowirusa 512 306 935, 690 538 610.

ULOTKA