Maj to miesiąc, w którym często odbywały się w naszym mieście wydarzenia skierowane do osób niepełnosprawnych, w celu propagowania idei integracji. Niestety aktualna sytuacja epidemiologiczna stanęła w tym roku na przeszkodzie tej tradycji. Jednak nie do końca…

Na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Jaworznie uczniowie i nauczyciele naszej szkoły nagrali wspólnie z zaproszonymi gośćmi wiersz ,,Lokomotywa”.

Oprócz ,,Integracyjnej Dwójki” w przedsięwzięciu wzięli udział pracownicy i uczniowie SP 3 z Oddziałami Integracyjnymi im Jana Kochanowskiego w Jaworznie, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jaworznie, Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach.

Gościem specjalnym całego przedsięwzięcia jest wybitny aktor Andrzej Seweryn.

Takie wspólne działania są szczególnie ważne w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Na efekt czekamy z niecierpliwością. ,,Lokomotywa” stoi na stacji, nadjedzie już jutro…Oglądajcie, posłuchajcie, podziwiajcie!