Rekrutacja do klas pierwszych 2021/2022

Zarządzenie Nr ED.0050.25.2021
Prezydenta Miasta Jaworzna
z dnia 28 stycznia 2021 r.

w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym
oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych
prowadzonych przez Gminę Miasta Jaworzna na rok szkolny 2021/2022.

Link do zarządzenia: http://sp2.jaworzno.edu.pl

Link do rekrutacji: www.jaworzno.podstawowe.vnabor.pl

Rekrutacja do klasy siódmej dwujęzycznej 2021/2022

Posługiwanie się językiem angielskim to dla dzisiejszej młodzieży nie tylko kolejna umiejętność, ale i konieczność. Dla współczesnych młodych Polaków to przepustka do wielkiego świata, wrota do kariery i lepsza przyszłość, wszystko to nasza szkoła może zagwarantować Państwa dziecku.

Szanowni Państwo,

informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do klasy siódmej dwujęzycznej z językiem angielskim, która zostanie otworzona w ZSO Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi przy ul Towarowej 61 w Jaworznie.

Do oddziału dwujęzycznego nie obowiązuje tak zwana rejonizacja, nabór jest poza obwodowy, co znaczy, że każdy chętny szóstoklasista może starać się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej.

Rekrutacja rozpoczyna się 1 marca 2021r.

Zapraszamy wszystkich szóstoklasistów i ich rodziców do obejrzenia filmu, który zawiera wszystkie ważne informacje o tej klasie.

W załącznikach znajdziecie Państwo wszystkie dokumenty, z którymi należy się zapoznać oraz te, które kandydaci muszą złożyć w sekretariacie szkoły do 20 marca.

Załączniki: