27 kwietnia w naszej szkole odbyła się kolejna edycja  konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych naszego miasta – THE PRIMARY SCHOOL LEARNERS’ CONTEST. Test konkursowy obejmował zagadnienia leksykalno-gramatyczne, a także sprawdzał umiejętności językowe oraz wiedzę uczniów na temat krajów anglojęzycznych.

Zwycięzcami konkursu zostali: Jakub Jurkiewicz z SP nr 9 uczeń Pani Joanny Margowniczy oraz Martyna Bednarz z SP nr 18 uczennica Pani Agnieszki Kani.  II miejsce zajęła Emila Gałka z SP nr 7 uczennica Pani Katarzyny Jochymek, III miejsce zdobyła Alicja Janusz z SP nr 18 uczennica pani Agnieszki Kani. Ponadto wyróżnieni zostali: Weronika Biel z SP nr 7 uczennica Pani Katarzyny Gryzik, Ada Czerwińska z SP nr 7 uczennica Pani Magdaleny Łabaj oraz Julia Gromala z SP nr 16 uczennica Pani Barbary Mruk. Wszyscy laureaci otrzymali cenne nagrody oraz dyplomy, które wręczyła Pani Dyrektor mgr inż. Marta Figura.

Po części pisemnej uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na wielojęzyczny program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli języków obcych. Uczestnicy konkursu dowiedzieli się także jakie perspektywy otwiera przed nimi możliwość nauki w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworznie. Wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie otrzymali dyplomy i podziękowania za udział w konkursie.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

Galeria Zdjęć : Wejdź i Sprawdź

Dodaj komentarz