W dniu 20 października w Powiatowym Urzędzie Pracy został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Moja wakacyjna praca”

W kategorii wiekowej 13-18 lat wyróżnienie otrzymała uczennica naszej szkoły Małgorzata Jastrząb z klasy 3 f gimnazjum.

Należy podkreślić, że zgodnie z regulaminem organizatorów w każdej kategorii wiekowej przyznawane było tylko pierwsze miejsce. Praca Małgosi została specjalnie wyróżniona gdyż od pierwszego miejsca dzieliło ją jedynie 0,1 punktu. Uczennica przygotowała prace w grafice komputerowej, jurorzy podkreślali jej duży talent. Serdecznie gratulujemy Małgosi i czekamy na wystawę jej prac w szkole.

Doradca zawodowy Ewa Latko składa podziękowania pozostałym uczestnikom konkursu:

Julii Wawrzyniak, Emilii Pabiszczak, Mai Benisz, Malwiny Byrczek, Oliwii Stadler, Wiktorii Wojciechowskiej, Igorowi Murawskiemu, Adzie Duch i Marcinowi Szczyrzycy

Pamiętajcie Najpewniejszą drogą do sukcesu jest próbowanie po prostu, jeden, następny raz.