26 X w bibliotece szkolnej został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Ilustracje do Bajki o Letiko i przygód Koszmarnego Karolka”, przeprowadzony w ramach obchodów październikowego święta bibliotek szkolnych. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych i czwartych szkoły podstawowej. Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Regina Koczur, Ewa Wieczorek i Grażyna Zając.

Wyniki konkursu:

I miejsce   Krzysztof Białas

Marek Lajer

II miejsce   Maria Pazera

III miejsce   Amelia Bergieł

W klasach pierwszych wyróżnienia otrzymali: Jakub Białas, Mateusz Dąbrowski, Cyprian Dorosz, Emilia Gancarczyk, Lena Gawor, Wiktor Kurp, Natalia Suszcz, Kornelia Świerad.

W klasach czwartych wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Gancarczyk, Martyna Jarmołowicz, Julia Kłus, Dominika Okólska, Kamil Podgórski, Oliwia Stadler, Julia Wawrzyniak.

Zwycięzcy konkursu i uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody.

Prace można oglądać na wystawie w bibliotece szkolnej. Serdecznie zapraszamy.

txt.: G. Zając, foto: R. Koczur