We wtorek 12 grudnia w hali MCKiS odbyła się już XV edycja Mikołajkowego Integracyjnego Turnieju Boccia. W zawodach wzięło udział 83 zawodników z jaworznickich szkół oraz podopieczni z placówek niosących pomoc osobom niepełnosprawnym.
Dzięki ogromnej popularności Bocci w Jaworznie. Poziom każdych kolejnych zawodów jest coraz wyższy. Nasi uczniowie w kategorii gimnazjum tym razem zajęli 4 miejsce 💓💓 Drużyna wystąpiła w składzie: Katarzyna Olesik, Alicja Cudak, Dominika Cierpich, Jan Obronczka, Mateusz Strugała.

W tym roku pojawili się również nasi wspaniali debiutanci – pierwszoklasiści 🙂 którzy walczyli bardzo dzielnie z dużo starszymi rywalami. To bezcenne doświadczenie zaowocuje w niedalekiej przyszłości 💓 Drużyny wystąpiły w składzie: Filip Kruk, Mateusz Pancerz, Julian Padewski oraz Jakub Białas, Krzysztof Białas, Lena Płatek.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników 😁 oraz ogromne podziękowania dla Rodziców pierwszoklasistów za obecność, zaangażowanie oraz niesamowity doping 💪💪💓👨‍👨‍👧‍👧👩‍👩‍👦 Do zobaczenia 🙂

Opiekunowie: p. Monika Lewkowicz, p. Damian Lisowicz

Galeria Zdjęć – Kliknij i Sprawdź 🙂

Dodaj komentarz