Szkoła Pozytywnego Myślenia”
Szanowni Rodzice!
Nasza szkoła bierze udział w programie certyfikacji szkół „Szkoła Pozytywnego Myślenia” realizowanym w ramach projektu „Myślę pozytywnie”. Zostaliśmy wybrani do wyjątkowego grona szkół, które przez cały rok będą współpracowały z Instytutem Edukacji Pozytywnej – nad wspieraniem zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Polecamy dla Was Rodziców i Opiekunów lekturę e-booka „O MYŚLENIU POZYTYWNYM DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW”:

Jak to jest, że dorośli przestają rozumieć młodych, a młodzi przestają rozumieć dorosłych? Ci sami młodzi, którzy kiedyś byli dziećmi, byli całkiem od dorosłych zależni, a teraz nie rozumieją najprostszych komunikatów. Właściwie trudno się dziwić, bo mówią tak, że nikt poza nimi samymi ich nie rozumie. A przecież jeszcze kilka lat temu my, dorośli, byliśmy dla nich całym światem. Kroku bez nas zrobić nie mogli, nawet czasem tęskniliśmy do ich dorosłości, chcieliśmy choć uwolnić się od tego szkraba plączącego się wiecznie pod nogami. A teraz? Jakby obcymi ludźmi się stali.
Jeszcze można wszystko naprawić….Polecamy lekturę e-booka!