Witajcie! Przypominamy, że w ramach „Klubu miłośników angielskiej herbatki” realizujemy na świetlicy dla pierwszaków projekt eTwinning pt. „Meeting my first e-friends in Europe”. W styczniu stworzyliśmy zimowy pejzaż, który podziwiać mogliście na naszym korytarzu. W marcu nagraliśmy krótką prezentację naszej szkoły. W głównych rolach występują uczniowie klas: 1a, 1b i 1c : Aniela Wieczorek, Julian Padewski oraz Szymon Sobczyński.  Przypominamy również, iż cały czas intensywnie rozwijamy się językowo. W piątki odbywają się zajęcia z języka hiszpańskiego z panią Katarzyną Pelc oraz języka niemieckiego z panią Anetą Ignacak.

Bardzo dziękujemy uczennicy klasy 3f Antoninie Bywalec za pomoc w realizacji filmu.

Opiekunowie projektu: mgr Anna Grudzińska oraz mgr Ewa Wieczorek