29 maja o godzinie 9:00 odbył się IV Międzyszkolny Integracyjny Turniej Boccia organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie wspólnie z Fundacją Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy”.

W zawodach uczestniczyli Wychowankowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jaworznie, ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaworznie, WTZ Jaworzno,  uczniowie ze Szkół Podstawowych w Jaworznie, z 3LO oraz 1LO w Jaworznie oraz uczniowie ZSO nr 5 w Sosnowcu.

Wyniki:

Kategoria 1 – uczniowie szkół podstawowych z klas 1 – 4.

1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaworznie

2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Jaworznie

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworznie

Kategoria 2 – uczniowie szkół podstawowych z klas 5 – 7, uczniowie gimnazjum oraz placówki z osobami niepełnosprawnymi

1 miejsce Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Jaworznie

2 miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Jaworznie

 

Galeria Zdjęć – Kliknij i Zobacz

Dodaj komentarz