Miejski konkurs plastyczny „Symbole Jaworzna” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pana Pawła Silberta został rozstrzygnięty!

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I, II, III szkół podstawowych miasta Jaworzna. Prace plastyczne napłynęły  z 11 Szkół Podstawowych. Z wszystkich nadesłanych prac, Jury pod przewodnictwem pani Ewy Wieczorek i pani Katarzyny Gacy, wyróżniło 32 prace. Uczniowie tych prac dostali nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrodą specjalną za zajęcie I miejsca w każdej z trzech kategorii (kategorie dla klasy I, II, III) była specjalna statuetka przedstawiająca  drwala. Statuetki zostały zaprojektowane i wyrzeźbione specjalnie na potrzebę konkursu.

Uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów odbyła się na terenie naszej szkoły 28.05.2018r. Na galę zaproszeni zostali wszyscy laureaci, nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu, rodzice oraz goście specjalni. Wśród licznych laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły. W kategorii klas I Szymon Soboczyński zdobył II miejsce, a Kamil Jaroch i Barbara Graniczna miejsce III. Gratulujemy!!!

Przed uroczystą galą wręczenia nagród uczniowie z klasy 1c przedstawili teatrzyk o treści ekologicznej pt.: „Czarna chmura”. Na małej sali gimnastycznej zorganizowana została galeria wszystkich 32 nagrodzonych prac plastycznych.

Zapraszamy do podziwiania prac małych artystów!