Zacząłeś już planować wakacje? Zastanawiasz się czy wybrać pracę czy odpoczynek? A może warto połączyć te dwa rozwiązania? Niemożliwe? Przeciwnie! Przyjdź na Wakacyjne Targi Pracy! Już 12 czerwca 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz na płycie rynku w Jaworznie w godz.: 10:00 – 13:00 organizujemy inicjatywę, adresowaną szczególnie do absolwentów ale również młodych osób uczących się dziennie, zaocznie i wieczorowo, którzy w trakcie przerwy wakacyjnej chcą podjąć pracę. Tylko tego dnia możesz zapoznać się z ciekawymi formami spędzania wakacji! Przedstawimy oferty m.in.: Ochotniczych Hufców Pracy, Agencji Zatrudnienia. Skorzystaj z ofert pracy stałej, krótkoterminowej, sezonowej oraz z ofert pracy za granicą w ramach pośrednictwa EURES, wybierając przy tym atrakcyjne miejsce dla siebie. Z myślą o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacyjnej pracy, zostanie przedstawiony instruktaż w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz prelekcja, nt. bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę.

Zaplanuj ten dzień z nami!