,,Sukces to nie przypadek. Sukces to ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie i przede wszystkim miłość do tego co robisz”.

Pele

Biorąc do serca słowa słynnego piłkarza, które stały się mottem tegorocznej imprezy, uczestnicy V Międzyszkolnego Integracyjnego Turnieju Boccia rywalizowali ze sobą z wielkim zaangażowaniem i wytrwałością.  Turniej zorganizowany został przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Ratownik Górniczy” oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna pan Paweł Silbert.  Wydarzenie uświetnili swoją obecnością pani Mariola Dudek i pani Krystyna Bojęś z Wydziału Współpracy Społecznej i Gospodarczej, oraz pan Tadeusz Kaczmarek – przewodniczący Rady Miejskiej, który wręczył wygranym puchary i nagrody.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy walczyli w duchu sportowej rywalizacji, oraz ich opiekunom, którzy przygotowali sportowców do turnieju.

Dziękujemy wszystkim gościom za obecność. Do zobaczenia za rok.