Zawsze warto promować uzdolnienia i talenty uczniów, dlatego w Naszej Szkole, w piątek 7 czerwca 2019r., został zapoczątkowany coroczny „Przegląd pasji i talentów”, który okazał się być wielkim zaskoczeniem, pomimo że dobrze wiedzieliśmy, że wśród uczniów klas I i II mamy sporo utalentowanych dzieci. Nasi najmłodsi zaprezentowali własne pasje, zainteresowania, uzdolnienia i talenty z przeróżnych dziedzin.

Były tancerki z samodzielnie ułożoną choreografią (Natasza, Marysia, Łucja, Anielka z klasy 2a i 2c), na instrumentach pięknie grały Zosia 2a, Hania 1a, Weronika 1c oraz Wiktor 2c, Kuba i Krzyś z 2a oraz dwóch Tomków z 1a pokazali umiejętności piłkarskie i pochwalili się swoimi osiągnięciami w piłce nożnej w postaci medali i pucharów. Marek 2a przygotował prezentację multimedialną i wszyscy mogli ujrzeć jego hobby – jeździectwo oraz żeglowanie. Lenka 2b wykonała popisowo kilka chwytów jujitsu, a Kacperek 1a zachwycił widownię prezentacją bajki przy pomocy pacynek. Amelka i Zuzia z1b przedstawiły swoje prace plastyczne, Kinga 1b opowiedziała o swoim hobby – zbieraniu kotków, a Tosia 1b ujęła wszystkich pokazem gimnastyki artystycznej. Na koniec cudnie zaśpiewały Faustynka 1a oraz Lenka 1c.

Brawom i gratulacjom nie było końca!