Uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczyniami 16.10.2019r. zaprosili Dyrekcję, Nauczycieli i pozostałych pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 na Koncert Życzeń, który przygotowali z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Po życzeniach na naszej szkolnej scenie wystąpiły „gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady”. Uczniowie z ogromnym przejęciem wcielili się w znanych i lubianych artystów. Dla Gości wystąpili: zespół Boys, Beata Kozidrak, Izabela Trojanowska, zespół ABBA – uczniowie z klasy 3c na gościnnych występach, Cleo, Sarsa, Zespół Pektus, Roksana Węgiel, Miss Polski, zespół Arka Noego i Sargis Davtyan. Szkoła nie istniałaby bez uczniów, dlatego dla nich na zakończenie zatańczono słodki taniec „Chocolatte” Wszyscy goście za zakończenie zostali obdarowani drobnymi upominkami. Gromkie brawa wszystkich zgromadzonych świadczyły, że Koncert się podobał.