Szanowni Nauczyciele, Rodzice i drodzy Uczniowie, zasady organizacji pracy w ZSO od 26.10.20 do 6.11.20 r.

1. Od 26.10.2020r. do 6.11.20 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie wprowadzony zostaje następujący model nauczania:
– uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 2 uczą się w trybie stacjonarnym (w budynku szkoły), świetlica działa,
– uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 2 uczą się w trybie zdalnym (w domu),
– uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego – wszystkie klasy uczą się w trybie zdalnym (w domu).
2. Zajęcia zdalne i stacjonarne odbywają się w czasie rzeczywistym, czyli zgodnie z ustalonym planem zajęć.
3. We wskazanym okresie szkoła w realizacji kształcenia zdalnego wykorzystuje platformę MS Teams.
4. Życzę zdrowia i proszę o śledzenie komunikatów na Librusie.

Marta Figura