Zapraszamy uczniów i rodziców do akcji „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie.

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji będzie miała nieco odmienny charakter.

Nie odwiedzimy z wolontariuszami miejsc, gdzie byliśmy co roku – w Hospicjum Homo Homini i w Domu Pomocy Społecznej oraz w schroniskach dla zwierząt.

Jednak możemy coś dla nich zrobić!Oto pomysły, jak wesprzeć osoby w potrzebie:

• kartki świąteczne z życzeniami,
  • ozdoby świąteczne,
  • artykuły dla zwierzaków.

Przygotowane przez uczniów prezenty – dary można przynosić codziennie do szkoły (portiernia szkolna odbierze dary) w terminie do 17 grudnia.

Liczymy na Waszą pomysłowość 🙂