„Znajomość jednego języka stawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają wszystkie drzwi na Twojej drodze.” Frank Smith

Cieszymy się, iż uczniowie naszej szkoły uczą się języków obcych. Nie tylko języka angielskiego, lecz także języka niemieckiego. I odnoszą sukcesy… W Rejonowym Przeglądzie Poezji, Prozy i Małych Form Teatralnych w językach obcych uczennica klasy 7a dwujęzycznej KAROLINA PIETRZAK zajęła trzecie miejsce w kategorii proza. Karolina zaprezentowała fragment powieści ,,Gregs Tagebuch” (czyli ,,Dziennik Cwaniaczka”). OLIWIA KUCZMARSKA z klasy 7b zajęła trzecie miejsce w kategorii poezja. Oliwia przedstawiła w języku niemieckim wiersz ,,Der Kenner”. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do nauki języków obcych. Pamiętajcie,  znając języki obce wszędzie czujecie się jak w domu.