Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się szereg akcji związanych z tym ważnym dniem. Na początku przedstawiciele klas 4-8 wzięli udział w teście „Wiedzy o Niepodległej„. Dodatkowo, nasza szkoła włączyła się w Ogólnopolską Akcję „Warte zapamiętania„, w ramach której uczniowie tworzyli karty cytatów znanych Polek i Polaków. Następnie miało miejsce uroczyste odśpiewanie Hymnu Państwowego przez uczniów całego Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Było to związane z dwiema akcjami, do których przystąpiliśmy: „Szkoła do Hymnu” oraz „Niepodległa do Hymnu„. Ponadto, klasy 1-3 wykonały z okazji tego ważnego święta piękne gazetki. Cieszymy się, że mimo trudności udało nam się zaakcentować tą piękną i ważną dla Polaków uroczystość.