Międzyszkolny konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę świąteczną – pt. „Gwiazdka 2021”

Mamy laureatów!!!!!!

Jak co roku świetlica szkolna Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Jaworznie zorganizowała konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową – „Gwiazdka 2021”. Uczniowie jaworznickich szkół podstawowych wykazali duże zainteresowanie tradycjami Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie prace wprowadzały w świąteczny nastrój i wskazywały na duże zaangażowanie oraz inwencję twórczą.

Komisja konkursowa zwróciła uwagę na pomysłowość, estetykę i kreatywność prac, przyznając następujące miejsca nagrodzonym uczestnikom:

I miejsce:

Filip Sobusiak – IIIa SP2

II miejsce:

Kacper Marciniak – IIIa SP2

Aleksandra Nowak – Ic SP2

III miejsce:

Maksymilian Wiorek – Ia SP2

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

opiekunom: p. R. Głowackiej – Radko, M. Lewkowicz, B. Machowicz dziękujemy za udział w konkursie.

Dodaj komentarz