10. kwietnia w szkolnej bibliotece miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców w półfinale VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników.

Uczestnik, który uzyskał 5 sprawności z przeczytanych książek, rozwiązał prawidłowo 5 testów, przystąpił do testu półfinałowego. Było to niesamowite wyzwanie czytelnicze dla każdego konkursowicza. Bardzo trudny test półfinałowy już za nami. Każdy, kto przygotował się do półfinału, bez względu na wynik – jest zwycięzcą!

Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom/opiekunom, za wsparcie swojego dziecka w rozwijaniu koncentracji, logicznego myślenia, a co za tym idzie czytania ze zrozumieniem. To zaprocentuje w dalszej edukacji ucznia i jego życiu codziennym 🙂

Gratuluję!

Zwycięzcy II etapu konkursu:

w grupie wiekowej klasy 1-3

I miejsce „Mistrz szkoły”- Tymon Jamróz, 2a

I miejsce „Mistrz szkoły”- Mikołaj Rokowski, 3a

w grupie wiekowej klasy 4-6

I miejsce „Mistrz szkoły”- Mateusz Kasperkiewicz, 5a

II miejsce „Wicemistrz szkoły” – Jakub Mucha, 5b

Dodaj komentarz