… Zdarzenia, o których chcę Ci powiedzieć, znasz równie dobrze jak ja, moje słowa mają być tylko drogowskazem, który powiedzie cię w znajomym kierunku. Daj rękę, pójdziemy wstecz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę cię raz jeszcze…

Tak mawiała Halina Poświatowska (znana poetka polska)

13 kwietnia przyjaciele biblioteki szkolnej zaprezentowali się w montażu słowno-muzycznym „Miłość w słowach zaklęta” w ramach cyklu POZYTYWNIE ZAKRĘCENI oraz z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych i Międzynarodowego Dnia Poezji. Uczniowie liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej przybliżyli Gronu Pedagogicznemu i Społeczności Uczniowskiej lubiane przez młodzież teksty literackie W. Szymborskiej, A. Osieckiej, M. Pawlikowskiej, A. Świrszczyńskiej i H. Poświatowskiej. Zaśpiewali piosenki między innymi takich artystów jak: Marika, Kortez, Sarsa często inspirowanych tym, jakże gorącym uczuciem.

Serdeczne podziękowania od nauczycieli bibliotekarzy dla PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI SZKOLNEJ: Aleksandry Gancarczyk, Aleksandry Gui, Anny Janikowskiej, Pauliny Kosz, Agnieszki Palki, Julii Sierakowskiej, Zuzanny Smolarczyk, Przemysława Kawki, Miłosza Pasiuka i Mateusza Urbańskiego.

txt., foto: R. Koczur

Galeria Zdjęć – Kliknij i Sprawdź