Zabawa Andrzejkowa

W piątek 29.11.2019 r. odbyła się Zabawa Andrzejkowa w naszej szkole. Ten dzień był okazją do wspaniałej zabawy tanecznej, w której brały udział dzieci z klas I – III oraz goście  z pobliskich przedszkoli – dzieci 6-cio letnie wraz ze swoimi opiekunami z PM 12 i PM 26. Magiczny nastrój, dobra muzyka, ciekawe stroje oraz wróżki sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy i pełen radości. W salach czekały na nas wróżby. Przepowiednie z kart, ze szklanej kuli, magicznych serc, losowanie bilecików i wiele innych. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Czy piątkowe wróżby się spełnią? Takie pytania zadają sobie dzieci. Ale my już wiemy, że tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.