Green and Yellow Working Men Garbage Collector Simplified Illustration Square Laptop Sticker

Klub Młodego Wolontariusza działający w naszej szkole organizuje konkurs ekologiczny dla młodszych klas SP2 (1 – 4). Jest to konkurs w ramach ekologicznego projektu pod nazwą „W ZSO eko weszło w modę – segreguj śmieci i oszczędzaj wodę” inspirowanego zieloną encykliką papieża Franciszka LAUDATO SI.

Konkurs polega na samodzielnym stworzeniu ekologicznej rzeźby wykorzystując surowce wtórne podlegające recyklingowi.

Na prace czekamy do końca października, można je składać w gabinecie psychologa DF3.13 na drugim piętrze lub zostawić w swojej sali lekcyjnej i zawiadomić o tym wychowawcę.

Na zwycięzców czekają ekologiczne nagrody!

Konkurs plastyczny rozpoczyna  akcję ekologiczną skupioną na uważnym segregowaniu  śmieci oraz oszczędzaniu wody, ograniczaniu kupowania wody w plastikowych butelkach, propagowaniu korzystania z własnej butelki, bidonu oraz wody filtrowanej.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Wolontariusze oraz opiekun Angelika Lelek