Dzień 31 października przyniósł uczniom i nauczycielom wiele atrakcji. W tym dniu obchodziliśmy Święto Dyni połączone z konkursem międzyklasowym na najpiękniejszą dynię. Dzieci i młodzież zachwyciły wszystkich swoją kreatywnością. Dynie ukazały nam się w różnych odsłonach. Twórców nic nie ograniczało, a ich wyobraźnia przerosła najśmielsze oczekiwania. Jury konkursu w składzie: pani dyrektor Marta Figura, pani wicedyrektor Katarzyna Mielczarek oraz pani Ewa Wieczorek – artysta plastyk miało nie lada orzech do zgryzienia. Po długich obradach jury ogłosiło, że nie wyłoniło zwycięzców drugich i trzecich miejsc a to dlatego, że wszystkie prace zasługują na pierwsze miejsce. Gratulujemy wykonawcom, ich rodzicom, którzy z pewnością byli bardzo pomocni oraz wychowawcom klas, Samorządowi Uczniowskiemu i wszystkim nauczycielom zaangażowanym w to wydarzenie.

Szkoła w ten dzień przybrała pomarańczowy kolor, a w powietrzu unosił się cudowny zapach deserów, ciasteczek i żelek dyniowych.